جستجو   :  

دوربین سلفی نوت 9 و گوگل پیکسل 3 بهترین در DxOMark

 پس از مدت ها انتظار، سایت DxOMark بررسی دوربین سلفی گوشی های هوشمند را آغاز کرد. این وب‌سایت به تازگی امتیاز دوربین سلفی اسمارت فون ها را منتشر کرده است.

در حال حاضر DxOMark تعداد کمی از گوشی های هوشمند ، 13 دستگاه را مورد بررسی قرار داده است. در این بررسی شاهد تحلیل 1500 تصویر ثبت شده و 2 ساعت ویدیو ضبط شده توسط دوربین سلفی هر یک از این محصولات هستیم.

دوربین سلفی نوت 9 و گوگل پیکسل 3

دوربین سلفی گوشی های گلکسی نوت 9 به همراه گوگل پیکسل 3 با امتیاز 92 دررتبه یک این لیست حضور دارند. در مقام سوم و چهارم به ترتیب شاهد قرارگیری گوشی های شیائومی می میکس 3  و اپل آیفون ایکس اس مکس با امتیازهای 84 و 82 هستیم.

در رتبه پنجم گوشی سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس خودنمایی می کند. این اسمارت فون موفق به کسب امتیاز 81 از سوی وب‌سایت DxOMark شده است. این موضوع با توجه به لنز یکسان آن با دوربین سلفی گلکسی نوت 9، عجیب به نظر می رسد. احتمالا این بررسی قبل از عرضه به روز رسانی دوربین سلفی گلکسی اس 9 پلاس صورت گرفته است.

در مقام های بعدی به ترتیب شاهد قرارگیری گوشی های گوگل پیکسل 2، هواوی میت 20 پرو، سامسونگ گلکسی اس 8، هواوی پی 20 پرو، اپل آیفون ایکس ، اوپو  آر 15 ، میتو وی 6 و گوشی Intex Aqua Selfie هستیم. این اسمارت فون به ترتیب امتیازهای 77، 75، 73، 72، 71، 64، 59 و 22 را از سوی DxOMark کسب کرده اند.

بر اساس اعلام این وب‌سایت، دوربین سلفی گوگل پیکسل 3 بهترین جزئیات و بافت را در تصاویر سلفی به نمایش می گذارد، البته دوربین سلفی گلکسی نوت 9 تصاویر شفاف تری را ثبت می کند. این دستگاه بهترین ویدیوهای سلفی را ضبط می کند که نوردهی مناسبی در اکثر شرایط نوری دارد.

نویسنده: سید افشین حسینی

منبع

تاریخ درج  :  1397/11/7  
تعداد بازدید تا کنون :505

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی